Produkty na predaj

Prevádzka - predajňa

Kamenná predajňa a  e-shop

Predajňa aj prevádzka práčovne a čistiarne  Perunka sídli v tom istom objekte, z nej sa realizuje aj predaj drogérie prostredníctvom tzv. kamennej predajne,  alebo  e-shopu. V predajni si môžete tovar priamo zakúpiť za hotovosť, alebo prevziať aj zakúpený tovar v e-shope. 
Možnosti a pravidlá  zakúpenia:
  • zakúpením v e-shope a vyzdvihnutie v kamennej predajni v čistiarni Perunka bezplatne.
  • v rámci mesta Žarnovica - vykonaním nákupu v e-shope nad 20€, s využitím dovozu bezplatne, resp. pri nákupe do 20€ za symbolickú  sumu 1€. 
  • v rámci okresu Žarnovica - vykonaním nákupu v e-shope nad 50€ a využitím bezplatného dovozu, resp. pri nákupe v e-shope do 50€ za poplatok 3€. 
  • vykonaním nákupu v e-shope a využitia možnosti dopravy formou kuriérskej služby, resp. SP v cene 5,90.    
Prevádzkové hodiny : 
Po, Ut, Str, ŠTVR - od 11,00 do 17,00
Pia - rozvoz bielizne, otvorené po telefonickej dohode

Pracie prostriedky - štandardne používané

  • orientujeme sa na dovoz a ponuku klasických pracích a avivážnych prostriedkov určených na zahraničný trh (SRN, A, BE, I, ČR),
  • ponúkame tradičné značky Ariel, Persil, Woolite, Waschkönig, Softlan, Silan, Perwoll, Lenor, Namo, Vanish, Lanza, Coccolino,
  • objem náplne sa mení podľa možnosti získania produktu zo zahraničného skladu.

Pracie prostriedky - čapované (Taliansko)

  • predávame pracie a avivážne gély talianskej výrobnej spoločnosti Rampi, (viacero línií), vysoko senzitívne k pokožke,
  • všetky prostriedky sú hyperkoncentrované (1L Rampi=3L bežného prostriedku), ekologické a nezávadné pre čističky odpadových vôd, sú veľmi účinné už pri nízkych teplotách prania,
  • zákazník si môže zakúpiť prvotne vzorku min. 250ml prostriedku       ( vlastná nádoba, alebo zakúpená v predajni), alebo štandardne 1 liter v originálnej nádobe, následne sa prostriedok čapuje zákazníkovi už do pôvodnej, resp. do ľubovoľnej prinesenej nádoby.

Pracie prostriedky - hypoalerg. (Taliansko)

Senzitívne, koncentrované a jedni z najpoužívanejších  pracích  prostriedkov  z Talianska, vrátane senzitívnej aviváže. Málo penivé, ekologické a šetrné aj k ČOV.

EASY pracie a čistiace prostriedky (Anglicko)

Čistiace, dezinfekčné a pracie prostriedky patriace k druhým najpoužívanejším v Anglicku a v UK, ekologické a zároveň účinné, šetrné k pleti aj k bio prostrediu ČOV. Predávame veľmi obľúbené a šetrné tekuté mydlá, závesne mriežky a klietky do WC. Bezchlórové výrobky, nájdete však aj 2 výrobky chlórové ( typ Domestos) .Predaj za veľmi výhodné uvádzacie ceny.

Dezinfekčné prostriedky (Nemecko)

Jedni z najpoužívanejších dezinfekcií v súčasnej zložitej epidemiologickej situácii v Nemecku. Najviac používaná značka Seitz v nemocniciach, školách, DSS a potravinárskych podnikoch. Výrobky sa preukazujú ako jedni z mála na slovenskom trhu aj dermatologickým atestom a kartou bezpečnostných údajov. Predávajú sa vo forme dezinfekcie na povrchy, sanitu, ruky a vo forme vlhčených utierok veľmi obľúbené a používané aj v domácnostiach. Veľmi kvalitné, s vysokým obsahom alkoholu.

Čistiace prostriedky 

Klasické čistiace prostriedky značiek Savo, Jar.  Okrem toho najpoužívanejšie čistiace prostriedky , napr. Domestos, Citra, Fixinela, klietky a mriežky do WC (Easy) a ďalšie bezchlórové, aj dezinfekčné prostriedky s obsahom chlóru. 

Autokozmetika

V predaji základná kozmetika a potreby pre majiteľov automobilov, ktorý práve umyli svoje auto v susednej autoumývačke - syntetická jelenica, handry, kvalitná zmes do ostrekovačov značky DenBraven, kokpit sprej, sprej na plasty auta, kvalitná zmes na okná automobilov, osviežovače vzduchu. 

Ďalšie čistiace a hygienické prostriedky 

V predaji ďalšie najpoužívanejšie čistiace a hygienické pomôcky a potreby - toaletný papier, utierky, hubky, handry, tablety do myčiek riadu, čistič žehličky, pohlcovač pachu..., všetko za výhodné ceny.